Šolski plesni festival

12. 4. 2016 se je na šoli odvijal šolski plesni festival. Udeležile smo se ga učenke, ki smo obiskovale krožek hip-hopa. Tekmovanje je potekalo v telovadnici naše šole. Prišli so tudi učenci iz OŠ Dragotina Ketteja in dve učenki iz Košane. Najprej smo imeli vajo, potem pa se je začelo zares. Tekmovanje so začele učenke 1. triade iz naše šole. Nadaljevali so učenci 2. triade Osnovne šole Dragotina Ketteja, potem pa smo zaplesale še me (2. triada) in učenke iz Košane. Nazadnje so nastopile še učenke 3. triade obeh bistriških osnovnih šol. Imeli smo tri različne plese. Prvi je bil hip-hop, drugi pop ples, tretji pa latino ples. Ples so pozorno opazovali sodniki. Ko smo vsi odplesali, so žiranti odšli na sestanek, da bi se odločili, kdo bo izbran za področno tekmovanje. Razglasili so rezultate. Določili so tudi najboljšo plesalko v vsaki triadi ter šest najboljših, ki bomo šle na področno tekmovanje. Na koncu smo vsi dobili bronasta priznanja ter bombone.

                                                                                        Maja Volk in Manca Muha, 6. b

DSC04447_barbara

DSC04459_barbara

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost