Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure potekajo vsak prvi delovni ponedeljek v mesecu ob 17.30.

3.10.2022 6.3.2023
14.11.2022 3.4.2023
5.12.2022 8.5.2023
9.1.2023 5.6.2023
20.2.2023  

Dopoldanske govorilne ure

Priimek Ime Dan  Ura Elektronski naslov Telefon
B. Blokar Gabriela SRE 9.10 – 9.55 gabi.blokar@o-azilb.si 05 71 10 267
Baša Nadja ČET 10.15 – 11.00 nadja.basa@o-azilb.si 051 26 00 53
Benigar Kaluža Damjana PET 8.20 – 9.05 damjana.benigar-kaluza@o-azilb.si 051 26 00 54
Boštjančič Iris TOR 11.55 – 12.40 iris.bostjancic@o-azilb.si 051 26 00 54
Bratović Marta TOR 7.30 – 8.15 marta.bratovic@o-azilb.si 051 26 00 54
Brne Vodopivec Doris PON 10.15 – 11.00 doris.brne-vodopivec@o-azilb.si 051 26 00 53
Čekada Damjana PON 9.10 – 9.55 damjana.cekada@o-azilb.si 051 26 00 54
Dekleva Darinka v okviru svetovalne službe darinka.dekleva@o-azilb.si 05 71 10 263
Dekleva Sonja ČET 8.20 – 9.05 sonja.dekleva@o-azilb.si  
Đurković Karla PON 10.15 – 11.00 karla.durkovic@o-azilb.si 051 26 00 54
Frank Benjamina PON 11.55 – 12.40 benjamina.frank@o-azilb.si 051 26 00 53
Frank Vera PET  11.55 – 12.40 vera.frank@o-azilb.si 051 26 00 53 ali osebna številka
Glavaš Doris ČET 8.20 – 9.05 doris.glavas@o-azilb.si  
Gržina Darinka PET 10.15 – 11.00 darinka.grzina@o-azilb.si 051 26 00 54
Hofman Anja PET 11.05 – 11.50 anja.hofman@o-azilb.si 051 26 00 53 ali osebna številka
Hozner Volk Tanja **      
Hrovatin Milanka TOR 11.55 – 12.40 milanka.hrovatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Hrvatin Erik PET 9.10 – 9.55 erik.hrvatin@o-azilb.si 051 26 00 53
Husu Violeta ČET 11.05 – 11.50 violeta.husu@o-azilb.si 051 26 00 54
Jagodnik Nadja TOR 9.10 – 9.55 najda.jagodnik@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Barbara SRE 10.15 – 11.00 barbara.jenko@o-azilb.si 05 71 10 265
Jenko Ljubica SRE 8.20 – 9.05 ljubica.jenko@o-azilb.si 051 26 00 54
Jenko Bratovič Tanja ČET 10.15 – 11.00 tanja.jenko-bratovic@o-azilb.si 05 71 10 263
Jenko Mavrič Martina     martina.jenko@guest.arnes.si  
Kocjančič Adrijana TOR 11.05 – 11.50 adrijana.kocjancic@o-azilb.si 051 26 00 54
Kosič Mateja SRE 8.20 – 9.05 mateja.kosic@guest.arnes.si 051 26 00 53
Ličan Sonja PON 8.20 – 9.05 sonja.lican@o-azilb.si 051 26 00 53
Miklavec Mlakar Ana ČET 11.05 – 11.50 ana.miklavec-mlakar@o-azilb.si 051 26 00 53
Muha Irena TOR 10.15 -11.00 irena.muha@o-azilb.si 051 26 00 54
Olenik Nataša PON 10.15 – 11.00 natasa.olenik@o-azilb.si 05 71 10 277
Pirih Rosa Alenka ČET 9.10 – 9.55 alenka.pirih-rosa@o-azilb.si 051 26 00 53
Poklar Iris ČET 7.30 – 8.15 iris.poklar@o-azilb.si 05 71 10 269
Prelec Mojca TOR 11.05 – 11.50 rolihmojca@gmail.com 051 26 00 54
Primc Helena PON 11.05 – 11.50 helena.primc@o-azilb.si 051 26 00 54
Prosen Batista Mojca SRE 11.05 – 11.50 mojca.prosen-batista@o-azilb.si 051 26 00 54
Rolih Marta     marta.rolih@o-azilb.si  
Rolih Nataša PET 11.05 – 11.50 natasa.rolih@o-azilb.si 051 26 00 54
Sedmak Elena PET 10.15 – 11.00 elena.sedmak1@guest.arnes.si 051 26 00 53
Slosar Jurečič Maja PON 11.55 – 12.40 maja.jurecic@o-azilb.si 051 26 00 54
Spetič Petra PET 11.55- 12.40 petra.spetic@guest.arnes.si 051 26 00 53
Udovič Rihard SRE 10.15 – 11.00 rihard.udovic@o-azilb.si 051 26 00 53
Valenčič Marina ČET 11.55 – 12.40 marina.valencic@o-azilb.si 051 26 00 54
Vičič Tatjana ČET 9.10 – 9.55 tatjana.vicic@o-azilb.si 051 26 00 53
Vičič Jagodnik Maja ČET 11.55 – 12.40 maja.vicic@o-azilb.si 051 26 00 53
Vičič Pugelj Zdenka PON 8.20 – 9.05 zdenka.pugelj@o-azilb.si 051 26 00 54
Zadnik Karin PET 8.20 – 9.05 karin.zadnik@o-azilb.si 05 71 10 266
Žužek Andreja TOR 10.15 – 11.00 andreja.zuzek@o-azilb.si 051 26 00 53

** na porodniškem dopustu. Nadomešča Andreja Žužek.