Košarkarsko tekmovanje 3×3

V torek, 8. 1. 2018, so se osnovne šole, ki so jih predstavljali učenci oz. učenke, udeležile regijskega košarkarskega tekmovanja v telovadnici naše šole. Tekmovanje 3×3 je bilo letos izvedeno prvič, drugo leto pa bo tekmovanje potekalo tudi uradno. Tekmovali so učenci/ke od 7. do 9. razreda. Tekme med vsemi ekipami so bile zanimive, a vseeno je zmagovalka postala le ena izmed ekip . V kategoriji za fante so si prva tri mesta razdelile šole OŠ Milojke Štrukelj, OŠ Antona Žnideršiča 1 in OŠ Pivka. Tik pod njimi na 4. mestu pa je bila OŠ Podgrad. V kategoriji za dekleta pa so bile zmagovalke iz OŠ Šturje, 2. so bile iz OŠ Draga Bajca, pa še 3. OŠ Dobravlje. Za nekaj točk za stopničkami je zaostala OŠ Pivka. Vse ekipe naše šole so se uvrstile med prvih osem ekip, za kar jim iskreno čestitamo.

Naša šola je imela le fantovske predstavnike, ki so bili v treh skupinah. Vsem je bilo lepo! Upam, da bo tekmovanje še naprej potekalo in da se ga bodo udeležile tudi učenke.

Tukaj pa še nekaj utrinkov:

Napeti boji

Drugouvrščena ekipa

Ena izmed treh ekip naše šole

Manca Mirka Slosar, 7. b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost