Profesionalci na delu

V ponedeljek, 26. 3. 2018, nas je obiskala ekipa TV Koper. V njihovi redni oddaji Primorska kronika imajo med drugim rubriko Iz šolskih klopi in tokrat so izbrali našo šolo. Predstavili smo jim nekaj dejavnostih.

Snemali so naše košarkarje, ki so nedolgo nazaj postali slovenski podprvaki na tekmovanju Košarkarski Superšolar. Posneli so tudi učence naše šole, ki so na tekmovanju Prve pomoči zmagali na občinskem tekmovanju in se uvrstili na regijsko tekmovanje.

Članica šolskega sklada Darinka Dekleva jim je predstavila naš šolski park. Literarno glasilo Satje pa je predstavila učiteljica Helena Pirih Rosa. Učenke starejše gledališke skupine pa so jim zaigrale Kdo še verjame v pravljice. Dejavnosti mreže šol Parka Škocjanskih jam sta predstavili Agnes Kresevič in Špela Čekada. Televizijska ekipa pa je spremljala tudi najmlajše pri učenju angleščine.

Dogajanje smo spremljale tudi mlade novinarke, prispevek pa si lahko ogledate tukaj (9. minuta).

                                                                                     Maja Volk, 8.b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost