Akcija “Tom potuje, otroke obiskuje”

TOM TELEFON je edini splošni telefon za otroke in mladostnike v Sloveniji. Po telefonu, e-pošti in spletni klepetalnici lahko otroci in mladostniki anonimno in brezplačno kontaktirajo zaradi katerega koli vprašanja ali težave, od najmanjše do največje. 

TOM telefon nadaljuje vseslovensko akcijo – TOM potuje, otroke obiskuje, v kateri je lansko leto sodelovalo 193 osnovnih šol. V akciji bo letos sodelovala tudi naša šola.

Tom nahrbtnik bo na naši šoli gostoval 14 dni (od 25. 9. 2023 do 6. 10. 2023). Delavnice o TOM telefonu bodo potekale od 4. do 9. razreda. Cilj delavnic je predstavitev delovanja svetovalnega telefona TOM telefon in posredno pomembnosti pogovora za dobro duševno zdravje.

Na POVEZAVI   si lahko ogledate tudi nagovor predsednika Nacionalne mreže TOM, g. Alberta Mrgoleja.

                                                   svetovalna delavka Tanja Jenko Bratovič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost