Svečano odprtje prenovljene šole

Dne 10. 11. 2023 dopoldne se je na naši šoli odvijala proslava ob odprtju prenovljene šole. Celotna šola skupaj s povabljenimi gosti se je zbrala v naši športni dvorani ob 11.00. Najprej smo skupaj zapeli slovensko himno, nato pa nas je nagovoril  župan občine Il. Bistrica dr. Gregor Kovačič. Na proslavi so nam zapeli tudi naši šolski zbori. Prvošolci so izbrali pesem V šolo Franja Luževiča, mladinski zbor je zapel Dober dan, življenje Ferija Lainščka, otroški zbor pa je prireditev zaključil z večno mlado Srečo na vrvici Svetlane Makarovič. Nagovoril nas je tudi direktor področja operacij podjetja Resalto g. Jože Torkar in pomočnica ravnateljice gospa Nataša Olenik. Prireditev so povezovali učenci Gledališkega kluba. Osmošolec Sven Poles je recitiral svojo pesem o prenovljeni šoli. Na koncu proslave so govorci prerezal trak za simbolično odprtje šole.

Več fotografij

Dogajanje je snemala tudi TV Galeja, filmček je dostopen na https://youtu.be/bAzoXuJHTSQ

Nika, Nuša, Vanja, Gaja 8.b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost