Srečanje šolske skupnosti

V četrtek, 19. 10., smo se v učilnici angleščine zbrali predstavniki vseh razredov predmetne stopnje. Za uvod sta nas nagovorili podravnateljica Nataša Olenik in koordinatorica šolskega parlamenta Tanja Jenko Bratovič. Nato smo se razdelili v skupine in pričeli z delom. Na list papirja smo nanizali slabosti in prednosti naše šole. Na koncu smo napisano prebrali ter predlagali rešitve. Pogovarjali smo se o zamenjavi jedilnika in hkrati pohvalili šolsko prehrano, želimo si zamenjavo šolskega zvonca ter bolj udobne stole. Nekateri si želijo več dela v skupinah in na prostem. Pogovarjali smo se tudi o zadrževanju pri garderobnih omaricah in na wc-jih. Nekateri učenci bi pohvalili učiteljice naše šole, nekateri pa ne.

Nika Buletinac, 8. b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost