Praznična prireditev

V minulih mesecih je naša šola doživela energetsko sanacijo. Ob koncu del smo novembra pripravili prireditev za vse učence, učitelje, delavce šole ter predstavnike občine, izvajalcev del ter druge goste. Decembra pa smo pripravili še praznično prireditev za starše. Pravljično so začeli učenci prve triade, ki so ob spremljavi skladbe Božično drevce s svečkami osvetili našo telovadnico. Nadaljevali so s plesno koreografijo Mi delamo snežaka. Voditelji Neža, Taja, Nejc in Neja so se staršem zahvalili, da nam podarjajo najpomembnejše darilo – njihov čas. Zbrane goste je nagovorila v. d. ravnateljica Nataša Olenik. Otroški pevski zbor prvošolcem je z zborovodjo Violeto Husu zapel dve pesmi, nadaljevali so četrtošolci z recitacijami svojih pesmi. Učenci OPP so pripravili plesno-gibalno točko na glasbo Rihanne. O šoli nekoč in danes so govorili petošolci iz 5. a. Plesalke in plesalec cele šole so zaplesali na latino in pop ritme. Predstavila sta se še otroški in mladinski zbor pod vodstovm zborovodje Sare Česnik, ob koncu pa so se jim pri prepevanju pridružile tudi učiteljice.

Občinstvo se je nasmejalo skeču Klimogram v izvedbi Gledališkega kluba in prisluhnilo recitaciji štirih učencev Kako se je na naši šoli delalo. Orffov orkester je spremljal plesalke in plesalce ljudskih plesov Ob bistrem potočku je mlin. V praznični čas so nas popeljale tudi punce, ki so recitirale pesem Božično drevce v treh jezikih.

Dragi starši, hvala za vaš obisk! Prireditev si lahko ogledate tudi na Tv Galeji v četrtek, 21. 12. 2023, ob 20.00.

Več fotografij

Učiteljica Anja Hofman

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost